AKCESORIA GSM

TESTUJEMY ETUI I AKCESORIA DO TWOJEGO TELEFONU
Etui Ring Finger huawei Y5 2018

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją pokrowca marki Vennus modelu Ring Finger etui do telefonu Huawei Y5 2018.

Vennus to marka rosnąca w siłę, niszowy polski producent wspaniałych serii produktowych które zostały już wielokrotnie docenione przez kupujących. Prezentowany model etui to produkt zawierający wiele dodatkowych cech użytkowych w porównaniu z innym produktami OEM oraz znanych marek Premium. Idea jaka przyświecała podczas projektowania tego etui to szaleństwo i zabawa kolorem. Dzięki tym zabiegom powstał wspaniały świat barw zamknięty w praktycznej i użytkowej formie pomagający przede wszystkim chronić urządzenie ale cieszyć swoim charakterem nasze oko.
Producent zadbał aby Etui Vennus zwierało unikatową formę i treść dlatego otrzymujemy produkt z najwyższej półki. Na wstępie naszym oczom rzuca się wspaniale zaprojektowane opakowanie wykonane z utwardzonego materiału sprawiającego wrażenie że mamy do czynienia już od samego początku z produktem PREMIUM. Śledząc rynek etui do telefonów śmiem stwierdzić iż wielu liderów takich jak Spigen czy Ringke mogą zaczerpnąć od marki Vennus kilka porad. Do testów otrzymaliśmy Etui Huawei Y5 2018 które jest przeznaczone do telefonu ze średniej półki. Szukając odpowiedniego solidnego partnera do ochrony telefonu jak i design-u na telefonu nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego modelu etui.
Pokrowiec to charakterystyczna hybrydowa konstrukcja. W środku znajdziemy delikatny stop gumy i silikonu. Na zewnątrz ujrzymy obudowę TPU wzmacnianą dodatkowym stopem tworzywa sztucznego który nadaje sztywności a zarazem amortyzacji podczas upadku naszego telefonu. Unikatowym na skalę światową jest technologia Ring Finger umożliwiająca nam za pomocą suwaka ukrytego wewnątrz etui wysunąć taśmę która rewelacyjnie sprawdza się w ramach asekuracji  podczas wykonywania zdjęć selfie lub noszenia telefonu w dłoni. Spędzanie wielu chwil w blasku wakacyjnego słońca przywołuje na myśl barwne scenerie przez pryzmat kolorystki na obudowie prezentowanego etui na Huawei Y5 2018. Wspaniałe modne kompozycje kolorów w tonacji OMBRE pozwolą wybrać coś dla siebie. Prezentowany powyższy model to najpopularniejszy model lata 2018. Odcień mięty oraz różu to najmodniejsze zestawienie mijającego lata co czyni ten model pokrowca bardzo popularnym. Wszystkie sloty są wycięte z niesamowitą precyzją. Etui po założeniu na telefon Huawei Y5 2018 umożliwia przeprowadzanie rozmów podpięcie słuchawek , ładowarki czy kabla USB. Etui umożliwia w pełni sterowanie wszystkimi funkcjami telefonu bez potrzeby ściągania go. Na koniec prezentujemy równie ważną cechę jak Ring Finger. Etui posiada składaną podstawkę chowaną po złożeniu w zagłębieniu pokrowca. Dzięki podstawce możemy bardzo wygodnie korzystać z telefonu np oglądając filmy czy przeglądając zdjęcia
Reasumując najważniejsze cechy ujęte w powyższym zestawieniu proponujemy sprawdzić funkcjonalność produktu w salonie sprzedażowym Etuneo lub nabyć Etui Ring Finger Huawei Y5 2018 w sklepie internetowym naszego partnera www.etuneo.pl. Prezentowane etui posiada swoje odpowiedniki do wielu innych modeli telefonów.

Etui zostało udostępnione przez partnera naszego portalu sklep Etuneo.pl

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.