AKCESORIA GSM

TESTUJEMY ETUI I AKCESORIA DO TWOJEGO TELEFONU

Dzisiaj w naszej redakcji się dzieje do testów dostaliśmy wspaniały zestaw słuchawek AKG . Wspaniały to być może mało powiedziane , lecz najlepiej przekonacie się zakładając je na własne uszy. Szeroka paleta kolorów słuchawek AKG Y50 pojawiła się razem ze świeżymi bułeczkami . Wyłożyliśmy do tego kawę na lawę i śniadanie gotowe. A teraz zabieramy się za sprawy brzmieniowe i doznania akustyczne.

 

Słuchawki AKG Y50 od samego patrzenia wspierają człowieka pozytywną energią : soczysta żółta cytryna czy czerwone jak Ferrari . to jedne z pierwszych określeń jakie rzucają mi się na myśl skojarzenia. Firma AKG to producent który nigdy nie raził paletą barw po oczach jak zestaw kolorów farb a skupiał się przygotowaniu urządzeń precyzyjnych o wysokich aspiracjach audio – filskich. Doświadczenie jednak uczy aby spoczywać na laurach tym bardziej że zmienia się moda i przybywa konkurencji.  Producent wypuścił serie słuchawek mocno odbiegających od pozostałych serii modelowych. Działanie się opłaciło nie tylko z punktu widzenia czystych kalkulacji finansowych ale też pozwoliło połączyć przyjemne z przyjemniejszym. Wyjątkowo solidna i precyzyjna i ten kolorystyczny dodatek został skierowany dla ludzi lubiących czerpać pozytywną energię z otaczającego świata.

 

A teraz przyglądnijmy się jakości wykonania słuchawek

Na starcie  testu wita niebanalne opakowanie które pozwala się na chwilę zapomnieć i popieścić swoje oczy powabnym czerwonym kolorem niczym samochody z filmu szybcy i wściekli. Lecz jedziemy dalej i to co widzimy za chwile przemienimy w słuch. Mocno wyselekcjonowane materiały dobrane z wielkim zamysłem pozwoliły stworzyć mimo tego krzykliwego charakteru słuchawki jedne z ładniejszych modeli na rynku tzw. kolorowych słuchawek. Już teraz polecam ten model dla ludzi ceniących ciekawy design. Dla pocieszenia wielbicieli klasyczny czarnych AKG mogę z radością oznajmić że producent o Was nie zapomniał i wypuścił w czarnej obudowie ten model słuchawek. A więc duży , mocny plus za możliwość wyboru koloru.

Wysokiej jakości materiał okala bardzo dynamiczny pałąk . Same słuchawki pokryte są przyzwoitej jakości metalowymi pokrywami.  Plastiki pokrywające kolumnę regulacyjną oraz same słuchawki są pokryte gatunkiem plastiku opracowanym przez inżynierów laboratorium AKG. Środek tychże słuchawek został dopieszczony pod wieloma względami. Na początku warto zaznaczyć że  nauszniki są zrobione z miękkiego plastiku a zarazem odznaczającego się ponadprzeciętną wytrzymałością tworzywa.

AKG Y550

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.